WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Co warto wiedzieć zanim zamówisz kontener na gruz?

przez ananadsy
Co warto wiedzieć zanim zamówisz kontener na gruz

Odpady poremontowe oraz budowlane są często problemem dla wielu osób, które chciałyby zadbać o piękne otoczenie wokół nowo powstających lub modernizowanych budynków. Gruz zalegający na działce nie wygląda dobrze, a dodatkowo może okazać się też poważnym zagrożeniem dla zwierząt domowych oraz dzikich.

Poznań i okolice: odbieramy gruz prosto z Twojej działki

Odbiór gruzu z terenu miasta Poznań oraz Wielkopolski należy do zakresu naszej działalności. Zajmujemy się profesjonalnym wywozem odpadów pobudowlanych, remontowych oraz przemysłowych. Dostarczanie i przewożenie gruzu na własną rękę do nas nie jest konieczne, ponieważ jako przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem posiadamy liczne kontenery na odpady, dzięki którym ich wywóz jest szybki i bezpieczny. Odbieramy gruz z miejsca jego składowania – m.in. z działek budowlanych czy sprzed posesji.

Odbieramy odpady od osób fizycznych i firm

Świadczymy usługi w zakresie wywozu gruzu zarówno dla indywidualnych osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorstw. Wywóz gruzu może zamówić mała, kilkuosobowa firma,  przeciętny Kowalski oraz duże, innowacyjne przedsiębiorstwo inwestycyjne. Zorganizowany transport gruzu odbywa się dzięki kontenerom, które w znacznym stopniu ułatwiają sprawny i szybki wywóz odpadów w Poznaniu i okolicach.  Niezależnie od tego czy remontujesz dom, mieszkanie czy może stawiasz budek gospodarczy lub siedzibę firmy od podstaw, zawsze możesz zamówić kilka kontenerów na odpady budowlano-przemysłowe, aby pozbyć się zbędnych śmieci z posesji.

Nawet duża ilość gruzu nie jest dla nas problemem

Duże remonty oraz stawianie budynków od podstaw praktycznie zawsze w jakimś stopniu wiążą się z odpadami. Dla nas nawet duża ilość gruzu nie oznacza, że nie podołamy wywózce. Kiedy remont jest naprawdę duży, możesz zamówić kilka kontenerów na gruz, które w odpowiednim dla Ciebie czasie odbierzemy z Twojej posesji. Dysponujemy kontenerami o różnej pojemności, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić dla Ciebie kontener na gruz o większych gabarytach, który będzie naprawdę pojemny. Mamy duże doświadczenie w branży wywozu oraz utylizacji odpadów, dlatego też jesteśmy przygotowani nawet na naprawdę duże ilości gruzu i odpadów.

Wystarczy jeden telefon, aby zamówić kontenery

Sam proces zamawiania kontenerów na gruz z dowozem na posesję jest naprawdę szybki i prosty. Wystarczy Twój jeden telefon, aby skontaktować się z naszym pracownikiem, z którym omówisz wszelkie szczegóły dotyczące przywozu kontenerów na gruz na Twoją działkę. Kiedy kontenery zostaną już wypełnione odbierzemy zgromadzone w nich odpady w dogodnym dla Ciebie terminie. Swoje usługi w zakresie wywozu oraz utylizacji gruzu świadczymy na terenie wszystkich dzielnic Poznania oraz w jego okolicach. Wielkopolska to region, w którym przeprowadzasz remont? W takim razie skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów dotyczących wywozu gruzu sprzed posesji. Gruz poremontowy, pobudowlany i przemysłowy to tylko jeden z wielu rodzajów odpadów, którymi się zajmujemy. W naszej pełnej ofercie dostępny jest również wywóz gałęzi, zielonych bioodpadów i drewna, oraz kruszenie gruzu.

Sprawdź nasze artykuły na blogu firmie Gruz-Poz:

Co to jest gruz mieszany i jak go utylizować?
Co warto wiedzieć zanim zamówisz kontener na gruz?
Co to jest BDO i kto musi się w nim rejestrować?