WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wynajem Prasokontenerów w Poznaniu

Jednym z największych wyzwań dla współczesnego świata jest zrównoważona gospodarka odpadami. Zmiana nawyków w zakresie liczby produkowanych śmieci przez przedsiębiorstwa, jak i zwyczajnych obywateli wymaga czasu. Nawyk jest jedną z tych rzeczy, którego zmiana wymaga trochę naszego czasu, chęci i zaangażowania oraz silnej woli. Na chwilę obecną jest to proces, który wymaga czasu, jednak już teraz w momencie, kiedy społeczeństwo nie działa jeszcze pro ekologicznie. Jesteśmy w stanie ograniczyć, masę odpadów poprzez zastosowanie prasokontenera. Jest on wykorzystywany do zagęszczania odpadów, dzięki zmniejszeniu ich objętości jesteśmy w stanie obniżyć koszty transportu oraz składowania. Oprócz tego prasokontener znacznie usprawnia pracę firm zajmujących się gospodarką odpadów, firmy komunalnych oraz przedsiębiorstw z innych branż. Jak widzisz prasokontener, to jedno z tych rozwiązań technologicznych, które ułatwi wywóz, transport oraz gromadzenie dużych ilości odpadów.

Prasokontenery – specyfika i zastosowanie

Prasokontenery znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Znacznie ułatwiają oraz przyspieszają pracę. Prasokontener fantastycznie się sprawdzi do odpadów suchych. Jest on przeznaczony do zgniatania (zagęszczania) śmieci takich jak : papier, karton, folie, inne odpady suche oraz surowce wtórne. Jego unikalna konstrukcja prasy zintegrowanej z prostoliniowymi tłokami sprawia, że zgniatarki są w stanie zaoferować nam najwyższy współczynnik zagęszczania spośród wszystkich urządzeń tego typu na rynku. Całość jest bardzo dobrze przemyślana i skonstruowana w taki sposób, aby była jak najmniej obsługowa. Tłok jest skonstruowany w taki sposób, że nie wymaga czyszczenia, a oprócz tego jest w stanie zapewnić higieniczną pracę. To wszystko wpływa na to, że zakres prac konserwacyjnych jest dużo mniejszy, niż w przypadku innych rozwiązań tego typu. Przekłada się to na niższą cenę prac konserwacyjnych. 

Wynajem prasokontenerów w Poznaniu, rozwiązanie dla firm

Prasokontenery to są kontenery, które bardzo ułatwiają i przyspieszają pracę wielu firmom. Jest to jedno z najnowszych rozwiązań tego typu na rynku. Dzięki swojej unikalnej i niepowtarzalnej konstrukcji, która składa się z zintegrowanej prasy z prostoliniowymi tłokami – to sprawia, że maszyna uzyskuje najwyższy współczynnik zagęszczania odpadów spośród wszystkich urządzeń tego typu na rynku. Prasokontenery są dostępne w różnych pojemnościach, te wahają się od 14 do 23 m³. Za sprawą dużych otworów załadunkowych możliwe jest zgniatanie nawet sporych gabarytowo odpadów. Duża siła zgniatania sprawia, że maszyna nie ma problemu z odpadami suchymi. Dodatkowo tłoki posiadają specjalną konstrukcję, która wpływa na wysoką wygodę używania sprzętu. Tłok jest też skonstruowany w taki sposób, że nie wymaga dodatkowego czyszczenia i mimo tego jest w stanie zapewnić higieniczna pracę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie gruzpoz-logo-green-1-300x97.png

SZUKASZ FIRMY OFERUJĄCEJ WYNAJEM PRASPKONTENERÓW W POZNANIU I WIELKOPOLSCE?

Zadzwoń: 530 307 010 lub napisz: biuro@gruzpoz.pl

Sprawdź również nasze pozostałe usługi, które świadczymy w firmie Gruz-Poz:
Wywóz bioodpadów Poznań
Wywóz gruzu Rokietnica
Wywóz gruzu Tarnowo Podgórne