WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Luboń

Prace budowlane bardzo często wiążą się z powstawaniem odpadów postaci gruzu. Nawet w trakcie zwykłego remontu może dojść do jego nagromadzenia. Dlatego dobrze za wczasy pomyśleć o tym, by się to pozbyć. Z pomocą przychodzi firma GRUZPOZ, która oferuje wywóz odpadów – Luboń i okolice. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wywóz odpadów budowlanych – Luboń i okolice

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy wywóz odpadów pobudowlanych w Luboniu i okolicach Poznania. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy również odbiór odpadów w kontenerach – Luboń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą unikatową ofertą!

Wywóz gruzu – Luboń 

Od lat realizujemy odbiór gruzu na terenie Lubonia i okolic. W trosce o potrzeby klientów wykonujemy odbiór odpadów w Luboniu, dojeżdżając pod adres wskazany przez klienta. Na tym jednak jeszcze nie koniec. Rozszerzyliśmy asortyment usług o wynajem kontenerów – Luboń i okolice Poznania. Jeżeli więc planujesz wywiezienie gruzu lub innych odpadów budowlanych na własną rękę – z nami również będzie to możliwe. Wynajem kontenerów możliwe jest również na terenie wszystkich innych gmin, które znajdują się w okolicach Poznania. Oferujemy kontenery o różnej pojemności – zadzwoń do nas, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą z opcji. Skontaktuje z nami, ustal dogodny termin, a nasi kierowcy dostarczą kontener pod wskazany adres. Na tym jednak jeszcze nie wszystko. Zależy nam na tym, by dbać o środowisko. Dlatego też rozszerzyliśmy swoje usługi również o kruszenie gruzu w Luboniu.

Profesjonalna kruszarnia gruzu – Luboń

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskujesz pewność, że Twój gruz nie trafi na dzikie wysypisko w lesie. Dbamy o środowisko i zależy nam na tym, by utylizować odpady, nie wywołując uszczerbku na naszym otoczeniu. W naszych zakładach przeprowadzamy również kruszenie betonu – Luboń i okolice. Jako profesjonaliści posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, które umożliwiają nam prowadzenia działalności. Kruszenie gruzu naszych klientów przebiega w taki sposób, by produkt końcowy kruszenia można było wtórnie wykorzystać. Używane przez nas maszyny przetwarzają gruz do postaci kruszywa. Te z kolei najczęściej wykorzystywane jest do utwardzania dróg, tworzenia podbudów, placów itp.

Sprzedaż kruszywa – Luboń 

Naszym klientom oferujemy również sprzedaż tłucznia w Luboniu. Dlaczego warto? Naszej wysokiej jakości kruszywo jest niezastąpione w miesiącach, które wymagają utwardzenia. Korzystanie z kruszonego tłucznia wpływa korzystnie na ograniczenie kosztów prac budowlanych czy ziemnych. Przydają się one przy budowie inwestycji kubaturowych i liniowych. W ten sam sposób odpady budowlane mogą zostać wtórnie wykorzystane, co przekłada się na ekologie. Do kogo skierowana jest naszą ofertą?

Sprzedaż tłucznia – zastosowanie 

Produkowane przez nas kruszywo powstaje w całości ze zutylizowanych materiałów budowlanych. Sięgają po nie zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, które najczęściej były wykorzystywane do: 

  • Budowy infrastruktury – dróg, autostrad itp.;
  • Utwardzania terenów pod budowę;
  • Niwelacji i stabilizacji podłoża;
  • Tworzenia kostki brukowej,
  • Podsypywania i wypełniania przestrzeni pod rurami.

Wywóz odpadów pobudowlanych w Luboniu – ceny

Oferujemy usługi wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych w atrakcyjnie niskich cenach. W trakcie realizacji zlecenia zależy nam na utrzymaniu wysokich standardów oferowanych przez nas usług. Zależy nam również na tym, by zapewnić naszym klientom uczciwej wyceny usług. Dlatego też dokonujemy indywidualnych wycen zamówień, uwzględniając w nich czynniki, które najbardziej wpływają na zmianę ceny. W znacznej mierze zależy ona m.in. od:

  • Rozmiar kontenera – cena usługi jest uzależniona od ilości odpadów, które klient chce wywieźć. Warto jednak zauważyć, że najbardziej opłacalne ceny za m3 finalnie okaże się niższa przy wyborze dużego kontenera na gruz.
  • Rodzaju odpadów – najmniejszych kosztów wywozu można spodziewać się przy wywozie odpadów pozbawionych zanieczyszczeń. Im więcej odpadów się w nim znajduje, tym niestety drożej będzie go utylizować. Jeżeli w odpadach znajdują się również inne pozostałości budowlane, usługa będzie kosztować więcej. Wyjątek stanowi sytuacja, w której klient zainteresowany jest jedynie wynajmem kontenera – cena usługi pozostanie bez zmian. Jeżeli jednak w gruzie znajdują się pozostałości w postaci fragmentów papy – ją również trzeba uwzględnić do utylizacji.

Wywóz gruzu – Luboń i okolice

Niezależnie od tego, czy masz do wywiezienia mały lub duży kontener – skontaktuj się z nami, A przekonasz się, że wywóz gruzu w Luboniu może być tani. Rzetelnie podchodzimy do realizowania zamówień naszych klientów. Wywozimy gruz z Lubonia i pozostałych okolic Poznania. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz obsługę naszych w pełni wykwalifikowanych pracowników. Zajmujemy się również doradztwem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na pytania!