WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Profesjonalny odbiór odpadów poprodukcyjnych w kontenerach

odbiór odpadów poprodukcyjnych w kontenerach

Z uwagi na intensywne prace, dotyczące ochrony środowiska, przedsiębiorcy, którzy działają w sektorze przemysłowym i regularnie produkują odpady wymagające utylizacji, podlegają szczególnym rozporządzeniom. Obecne prawo bardzo dokładnie i rygorystycznie reguluje wszelkie procesy związane zarówno z przewozem odpadów, jak również sposobem i miejscem ich utylizacji. Dlatego nasza firma, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, przeprowadza każdy etap pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami. 

Wywóz odpadów Poznań – jak działamy?

Dla przedsiębiorcy to gwarancja, iż wszelkie, niezbędne formalności zostaną dopełnione. Nasza firma skupia się na działalności w Poznaniu oraz jego okolicach. Koszt transportu odpadów zależny jest od ich wielkości oraz rodzaju. Dlatego w celu poznania bliższych szczegółów najlepszym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny. W trakcie rozmowy przedstawiciel firmy uzyska niezbędne informacje, umożliwiające stworzenie kosztorysu, jak również wskaże termin, w jakim odbiór odpadów poprodukcyjnych może mieć miejsce. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy świadomi, iż porządek na terenie zakładu pracy zapewnia płynność procesów produkcyjnych, dlatego wszelkie prace przeprowadzamy sprawnie. To, w jakim czasie dane odpady powinny zostać przekazane do utylizacji zależy zarówno od potencjału magazynowego przedsiębiorstwa, jak też rodzaju odpadu oraz sposobu ich przechowywania. Obecne dyrektywy bardzo precyzyjnie regulują to zagadnienie. 

Również z uwagi na nowe przepisy należy pamiętać, iż przedsiębiorcy, którzy pragną nawiązać współpracę z firmami zajmującymi się transportem i utylizacją odpadów, powinni posiadać wpis w BDO – Bazie Danych o Odpadach. Jest to narzędzie, które ułatwia prowadzenie ewidencji zarządzania odpadami, co ułatwia ochronę środowiska i zapobiega niewłaściwej utylizacji, czy przechowywaniu odpadów. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego pojazdy i inne urządzenia, które wykorzystujemy w pracy w stu procentach spełniają wymagania, jakie stawiane są maszynom biorącym udział w transporcie opadów.