WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Pniewy

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu wywozu gruzu oraz wszelkich odpadów budowlanych i poremontowych na terenie Pniew i sąsiednich miejscowości. Mówiąc krótko: odbieramy, wywozimy i utylizujemy wszystko, oprócz odpadów medycznych. Część gruzu i odpadów betonowych kruszymy w naszej kruszarni, a  to co pokruszymy, sprzedajemy. Ponadto oferujemy usługi wynajmu ciężkiego, specjalistycznego sprzętu – głównie koparek i ładowarek wraz z doświadczonym operatorem. Posiadamy również nowoczesne zamiatarki uliczne, dzięki czemu wymiatamy skutecznie nieczystości z każdej ulicy. Jesteśmy przyjaźni, ekologiczni i konkurencyjni cenowo. Wszystkie usługi realizujemy tak, aby nie szkodzić naturalnemu środowisku. Posiadamy stosowne zezwolenia i niezbędne certyfikaty. Jeśli robisz porządki, budujesz lub remontujesz i nie wiesz co zrobić ze wszystkimi odpadami, skontaktuj się i zamów to, czego potrzebujesz. Razem znajdziemy optymalne rozwiązania. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Wywóz gruzu na terenie Pniew i okolic to nasza podstawowa usługa. Jesteśmy w stanie odebrać praktycznie każdą ilość gruzu, ponieważ posiadamy dużą ilość profesjonalnych kontenerów o zróżnicowanych pojemnościach i konstrukcji gwarantującej bezproblemowy załadunek. Przyjmujemy każdy rodzaj gruzu: gruz ceglany, gruz betonowy oraz gruz zmieszany. Wszystkie opady segregujemy i sortujemy w ekologiczny sposób. Pomagamy oszacować koszty i dobrać optymalną pojemność kontenera. Przyjeżdżamy zawsze na czas, ustawiamy pojemnik w ustalonym miejscu i odbieramy go w dogodnym terminie. 

Odbiór odpadów Pniewy

Zakres naszej działalności obejmuje również odbiór odpadów w kontenerach. Oferujemy wywóz odpadów budowlanych, wywóz odpadów pobudowlanych i ceramicznych, a także wszelkich bioodpadów i odpadów wielkogabarytowych, takich jak zużyte meble oraz zepsuty sprzęt RTV i AGD. Odbieramy więc praktycznie wszystko oprócz odpadów niebezpiecznych. Odbiór odpadów z eternitu zawierającego rakotwórczy azbest realizujemy w inny, bezpieczny dla ludzi i środowiska sposób i utylizujemy je zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi tego rodzaju odpadów. 

Wynajem kontenerów Pniewy

Oferujemy nie tylko odbiór i wywóz, ale również wynajem kontenerów. Zapewniamy zróżnicowane pojemności (od 1,7 aż do 33 m³), transparentne zasady i konkurencyjne ceny. Niezależnie od tego, czy remontujesz mieszkanie, wolnostojący dom czy potrzebujesz kontenera na plac budowy, pomożemy dobrać spersonalizowane rozwiązania i dowieziemy pojemnik w ciągu kilku godzin od momentu złożenia zamówienia w określone miejsce. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać optymalny rozmiar i kliknąć w „Zamawiam” lub skontaktować się z nami telefonicznie. 

Kruszarnia gruzu i sprzedaż kruszywa Pniewy

Kruszenie gruzu oraz kruszenie betonu to obszar usług, który oferujemy dzięki własnej, doskonale wyposażonej kruszarni oraz owoczesnym technologiom przesiewania i rozdrabniania odpadów. Przyjmujemy gruz betonowy i ceglany z rozbiórek i remontów (również w postaci zmieszanej), odpady ceramiczne, mieszane odpady z budowy i demontażu, elementy wyposażenia, które nie zawierają substancji niebezpiecznych, odpady z remontów i rekonstrukcji dróg oraz czysty asfalt bez dodatku smoły. Z pokruszonego gruzu uzyskujemy kruszywa budowlane, które oferujemy w trzech najczęściej poszukiwanych frakcjach:

  • odsiewka: 0-4 mm,
  • kruszywo drobne: 4-31,5 mm,
  • kruszywo grube: 31,5-63 mm.

Rozdrobniony i posortowany gruz posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i użytkowe, dzięki czemu można go wykorzystać przy budowie dróg i autostrad oraz obiektów inżynieryjnych, a także przy utwardzaniu i niwelacji terenu pod wielkopowierzchniowe inwestycje oraz utwardzaniu dróg gruntowych. Sprawdza się również doskonale jako podsypka pod kostkę brukową oraz pod różnego rodzaju instalacje podziemne. 

Ponowne wykorzystanie odpadów sprawia, że przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego i mamy na to odpowiednie papiery. 

Sprawdź również nasze pozostałe usługi, które świadczymy w firmie Gruz-Poz:
Wywóz bioodpadów Poznań
Wywóz gruzu Buk
Wywóz gruzu Tarnowo Podgórne