WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Wągrowiec

Odbieramy, wywozimy i utylizujemy wszystko oprócz odpadów medycznych i niebezpiecznych, a więc głównie gruz oraz wszelkie odpady budowlane i poremontowe. Świadczymy również usługi wynajmu ciężkich maszyn – koparek i ładowarek wraz z doświadczonym operatorem. Dysponujemy ponadto nowoczesnymi zamiatarkami ulicznymi, dzięki którym wymiatamy nieczystości z określonych odcinków miejskich dróg. Posiadamy również profesjonalną kruszarnię, w której produkujemy kruszywo budowlane o określonych frakcjach i dobrych parametrach użytkowych. Jesteśmy przyjaźni, ekologiczni i konkurencyjni cenowo. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, doświadczoną kadrę, stosowne zezwolenia i niezbędne certyfikaty. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Skorzystaj z naszych usług. Zamów to, czego potrzebujesz i zaufaj naszemu doświadczeniu. 

Zapewniamy sprawny wywóz gruzu na terenie Wągrowca i okolic. Pełna usługa obejmuje odbiór gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz gruzu zmieszanego. Do jej realizacji służą nam profesjonalne kontenery o zróżnicowanych pojemnościach i konstrukcji ułatwiającej załadunek, dzięki czemu możemy odebrać praktycznie każdą ilość gruzu z wyznaczonego miejsca. Dobieramy optymalną pojemność kontenera, odbieramy gruz w ustalonym czasie i zostawiamy po sobie porządek. 

Odbiór odpadów Wągrowiec

Odbiór odpadów w kontenerach to kolejna z oferowanych przez GruzPoz usług. Jej zakres obejmuje wywóz odpadów budowlanychwywóz odpadów pobudowlanych i ceramicznych, a także wszelkich bioodpadów i odpadów wielkogabarytowych, a więc również starych, zużytych mebli oraz niesprawnego sprzętu RTV i AGD. Wywozimy więc praktycznie wszystko, poza odpadami medycznymi i zagrażającymi zdrowiu. Dlatego odpady z eternitu zawierającego rakotwórczy azbest odbieramy w inny sposób i utylizujemy zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. 

Wynajem kontenerów Wągrowiec

Oprócz odbioru odpadów w kontenerach oferujemy ich wynajem. Nasze pojemniki posiadają zróżnicowaną pojemność – od 1,7 aż do 33 m³, dzięki czemu są niezastąpione zarówno w przypadku remontu powierzchni usługowej, mieszkania lub domu, jak i porządków na palcu budowy. Aby zamówić kontener GruzPoz należy wybrać określony kontener i kliknąć w „Zamawiam”, a w przypadku wątpliwości skontaktować się z nami telefonicznie – służymy pomocą i fachową poradą. Wybrany kontener dostarczamy zazwyczaj w ciągu kilku godzin od momentu złożenia zamówienia i ustawiamy go w wyznaczonym miejscu. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Kruszarnia gruzu i sprzedaż kruszywa Wągrowiec

Dzięki własnej kruszarni wyposażonej w nowoczesny park maszynowy oferujemy kruszenie gruzu oraz kruszenie betonu. Przyjmujemy gruz betonowy i ceglany z rozbiórek i remontów (również w postaci zmieszanej), odpady ceramiczne, mieszane odpady z budowy i demontażu, elementy wyposażenia, które nie zawierają substancji niebezpiecznych, odpady z remontów i rekonstrukcji dróg oraz czysty asfalt bez dodatku smoły. Dzięki nowoczesnym technologiom przesiewania i rozdrabniania odpadów z pokruszonego gruzu produkujemy kruszywa budowlane, które sprzedajemy w trzech najpopularniejszych frakcjach:

  • odsiewka: 0-4 mm,
  • kruszywo drobne: 4-31,5 mm,
  • kruszywo grube: 31,5-63 mm.

Rozdrobniony i posortowany gruz posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i użytkowe, co predestynuje go do wykorzystania przy budowie dróg i autostrad oraz obiektów inżynieryjnych. Sprawdza się również doskonale przy utwardzaniu i niwelacji terenu pod wielkopowierzchniowe inwestycje oraz utwardzaniu dróg gruntowych. Kruszywo budowlane o określonej frakcji może być wykorzystane ponadto jako podsypka pod kostkę brukową oraz pod różnego rodzaju instalacje podziemne, np. rurociągi. 

Sprzedaż kruszywa wpisuje się w działania proekologiczne. Ponowne wykorzystanie odpadów sprawia, że przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego i dbamy o nasze wspólne dobro. Mamy na to odpowiednie papiery.