WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Gniezno

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu wywozu gruzu oraz wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych. Odbieramy, wywozimy i utylizujemy wszystko oprócz odpadów medycznych i niebezpiecznych. Zajmujemy się również wynajmem profesjonalnych kontenerów o zróżnicowanych gabarytach. Posiadamy profesjonalną kruszarnię, w której kruszymy gruz i beton na frakcje o określonych parametrach. Dysponujemy nowoczesnymi zamiatarkami ulicznymi, oferujemy również wynajem koparek i ładowarek wraz z doświadczonym operatorem. Mamy niezbędne doświadczenie, nowoczesny park maszynowy, stosowne zezwolenia i niezbędne certyfikaty. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jesteśmy przyjaźni, elastyczni i konkurencyjni cenowo. Jeśli potrzebujesz więc szybkiej wywózki odpadów, chcesz wynająć kontener lub szukasz kruszywa budowlanego, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy profesjonalną i terminową realizację każdej usługi. 

Wywóz gruzu na terenie Gniezna i okolic to nasza główna, ale nie jedyna usługa. Posiadamy profesjonalne kontenery o zróżnicowanych pojemnościach i konstrukcji ułatwiającej bezproblemowy załadunek odpadów. Usługa obejmuje wywóz gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz gruzu zmieszanego po remoncie mieszkania lub domu. Kontenery ustawiamy w wyznaczonym miejscu, odbieramy w ustalonym terminie i zostawiamy porządek. 

Odbiór odpadów Gniezno

Oprócz wywozu gruzu oferujemy również odbiór odpadów w kontenerach. Pełna usługa obejmuje wywóz odpadów budowlanychwywóz odpadów pobudowlanych i ceramicznych, a także odbiór bioodpadów i odpadów wielkogabarytowych, czyli m.in. zużytych mebli oraz niesprawnego sprzętu RTV i AGD. W Gnieźnie i okolicach odbieramy więc praktycznie wszystko, poza odpadami medycznymi i zagrażającymi zdrowiu. Odpady z eternitu zawierającego rakotwórczy azbest odbieramy w inny sposób i utylizujemy je zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. 

Wynajem kontenerów Gniezno

Dysponujemy dużą ilością profesjonalnych kontenerów, które wynajmujemy na transparentnych zasadach wszystkim zainteresowanym. Kontener o określonej pojemności (od 1,7 aż do 33 m³) można wykorzystać praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy dotyczy to gruzu po remoncie mieszkania, wolnostojącego domu czy też odpadów z placu budowy. Oferujemy konkurencyjne ceny i pomagamy dobrać optymalną pojemność pojemnika. Jak zamówić kontener GruzPoz? Należy wybrać odpowiedni kontener i kliknąć w „Zamawiam” lub skontaktować się z nami telefonicznie. Wybrany kontener dostarczamy na miejsce i na czas zazwyczaj w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia. 

Kruszarnia gruzu i sprzedaż kruszywa Gniezno

Posiadamy własną, doskonale wyposażoną kruszarnię działającą w oparciu o nowoczesne technologie przesiewania i rozdrabniania, dzięki czemu możemy oferować kruszenie gruzu oraz kruszenie betonu i produkować zróżnicowane kruszywa budowlane. Przyjmujemy gruz betonowy i ceglany z rozbiórek i remontów (również w postaci zmieszanej), odpady ceramiczne, mieszane odpady z budowy i demontażu, elementy wyposażenia niezawierające substancji niebezpiecznych, odpady z remontów i rekonstrukcji dróg oraz czysty asfalt bez dodatku smoły. Z wyselekcjonowanego i wstępnie oczyszczonego gruzu wytwarzamy kruszywa budowlane, które oferujemy w trzech wygodnych frakcjach: 

  • odsiewka: 0-4 mm,
  • kruszywo drobne: 4-31,5 mm,
  • kruszywo grube: 31,5-63 mm.

Nasze kruszywa posiadają bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i użytkowe, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane przy budowie dróg i autostrad oraz obiektów inżynieryjnych. Sprawdzają się również przy utwardzaniu i niwelacji terenu pod wielkopowierzchniowe inwestycje oraz przy utwardzaniu dróg gruntowych. Można je wykorzystać jako podsypkę pod kostkę brukową oraz pod instalacje podziemne, np. rurociągi. 

Jesteśmy odpowiedzialni i proekologiczni. Dzięki sprzedaży kruszywa nie marnujemy odpadów i przyczyniamy się do ochrony naturalnego środowiska, które jest naszym wspólnym dobrem.