WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Trzcianka

Odbieramy, wywozimy i utylizujemy wszystko oprócz odpadów medycznych, a więc gruz oraz wszelkie odpady budowlane i poremontowe. Mamy profesjonalną kruszarnię, w której kruszymy gruz i beton na frakcje o określonych parametrach. Ponadto świadczymy usługi wynajmu koparek i ładowarek z doświadczonym operatorem, posiadamy również nowoczesne zamiatarki uliczne, dzięki którym utrzymujemy czystość na wyznaczonych odcinkach miejskich tras. Jesteśmy przyjaźni, ekologiczni i konkurencyjni cenowo. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, doświadczoną kadrę, stosowne zezwolenia i niezbędne certyfikaty. Jeśli potrzebujesz więc szybkiej wywózki odpadów, zamów określoną usługę, a my zadbamy o resztę. Przyjedziemy, odbierzemy co trzeba i zostawimy po sobie porządek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Wywóz gruzu na terenie Trzcianki i okolic to nasza główna usługa. Posiadamy profesjonalne kontenery o zróżnicowanych pojemnościach, dzięki czemu możemy odebrać właściwie nieograniczoną ilość różnego rodzaju gruzu. Odbieramy gruz ceglany, gruz betonowy oraz gruz zmieszany, który segregujemy, kruszymy i sortujemy tak, aby nie szkodzić otoczeniu i naturalnemu środowisku. Wszystkie kontenery GruzPoz mają konstrukcję ułatwiającą załadunek. Dobieramy optymalną pojemność, przywozimy, ustawiamy w dogodnym miejscu i odbieramy pełne kontenery w ustalonym terminie. Jesteśmy punktualni, kulturalni i nie trzeba po nas sprzątać. 

Odbiór odpadów Trzcianka

Oprócz wywozu gruzu oferujemy odbiór odpadów w kontenerach. Odbieramy praktycznie wszystko, poza odpadami niebezpiecznymi. Zakres naszych usług obejmuje wywóz odpadów budowlanych, wywóz odpadów pobudowlanych i ceramicznych. Oprócz nich odbieramy bioodpady i odpady wielkogabarytowe, a więc również zużyte meble oraz zepsuty lub niepotrzebny sprzęt RTV i AGD. Odpady niebezpieczne, w tym odpady z eternitu zawierającego rakotwórczy azbest odbieramy w inny sposób i utylizujemy je zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi tego rodzaju odpadów. 

Wynajem kontenerów Trzcianka

Kontenery o zróżnicowanych pojemnościach można wynająć na przyjaznych, transparentnych zasadach i w konkurencyjnych cenach. Pojemniki, którymi dysponujemy mają pojemność od 1,7 aż do 33 m³, dzięki czemu można je wykorzystać w praktycznie każdym miejscu, niezależnie od tego, czy są to odpady po remoncie mieszkania, wolnostojącego domu czy też z placu budowy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i pomagamy dobrać optymalne rozwiązania. Aby zamówić kontener GruzPoz należy wybrać kontener o odpowiednich gabarytach i kliknąć w „Zamawiam” lub skontaktować się z nami telefonicznie. Wybrany kontener dostarczamy najszybciej jak tylko się da – zazwyczaj w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia. 

Kruszarnia gruzu i sprzedaż kruszywa Trzcianka

Dzięki własnej, doskonale wyposażonej kruszarni oraz nowoczesnym technologiom przesiewania i rozdrabniania możemy oferować kruszenie gruzu oraz kruszenie betonu. Przyjmujemy następujące rodzaje gruzu i odpadów: gruz betonowy i ceglany z rozbiórek i remontów (również w postaci zmieszanej), odpady ceramiczne, mieszane odpady z budowy i demontażu, elementy wyposażenia niezawierające substancji niebezpiecznych, odpady z remontów i rekonstrukcji dróg oraz czysty asfalt bez dodatku smoły. Z wyselekcjonowanego i wstępnie oczyszczonego gruzu pozyskujemy kruszywa budowlane, które oferujemy w przyjaznych cenach w trzech najpopularniejszych na rynku frakcjach:

  • odsiewka: 0-4 mm,
  • kruszywo drobne: 4-31,5 mm,
  • kruszywo grube: 31,5-63 mm.

Posortowane kruszywa charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi i użytkowymi, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością i są chętnie wykorzystywane przy budowie dróg i autostrad oraz obiektów inżynieryjnych. Sprawdzają się również przy utwardzaniu i niwelacji terenu pod wielkopowierzchniowe inwestycje oraz przy utwardzaniu dróg gruntowych. Można je wykorzystać jako podsypkę pod kostkę brukową oraz pod instalacje podziemne, np. rurociągi. 

Kruszenie gruzu i sprzedaż kruszywa sprawia, że nie marnujemy odpadów, które mogą być ponownie wykorzystane. Dzięki temu przyczyniamy się do ochrony środowiska. Wszystkie procesy związane z kruszeniem i recyklingiem gruzu potwierdzają odpowiednie pozwolenia i certyfikaty. 

Sprawdź również nasze pozostałe usługi, które świadczymy w firmie Gruz-Poz:
Wywóz bioodpadów Poznań
Wywóz gruzu Buk
Wywóz gruzu Tarnowo Podgórne