WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Piła

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu wywozu gruzu oraz wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych. Mówiąc krótko, odgruzowujemy i sprzątamy. Odbieramy, wywozimy i utylizujemy wszystko oprócz odpadów medycznych. Robimy to tak, aby nie szkodzić otoczeniu i naturalnemu środowisku. Część gruzu i odpadów betonowych kruszymy, a to co pokruszymy, sprzedajemy. Oprócz tego świadczymy usługi wynajmu koparek i ładowarek z doświadczonym operatorem, posiadamy również nowoczesne i wydajne zamiatarki uliczne. Jeśli więc budujesz lub remontujesz, robisz porządki i masz problem z odpadami, skontaktuj się, a my zadbamy o resztę. Jesteśmy przyjaźni, ekologiczni, doskonale wyposażeni i konkurencyjni cenowo. Posiadamy stosowne zezwolenia i niezbędne certyfikaty. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Poznaj szczegółowy zakres naszych usług. 

Wywóz gruzu na terenie Piły i okolic to nasza główna, choć nie jedyna działalność. Posiadamy profesjonalne kontenery o zróżnicowanych pojemnościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać praktycznie każdą ilość gruzu. Przyjmujemy gruz ceglany, gruz betonowy oraz gruz zmieszany, który segregujemy i sortujemy w odpowiedzialny, ekologiczny sposób. Wszystkie kontenery GruzPoz mają konstrukcję ułatwiającą załadunek i ustawiamy je we wcześniej ustalonym miejscu. Szacujemy koszty, dobieramy optymalne pojemności i odbieramy pełne kontenery w dogodnym terminie. Jesteśmy zawsze na czas i zostawiamy po sobie porządek. 

Odbiór odpadów Piła

Oprócz wywozu gruzu świadczymy również odbiór odpadów w kontenerach. Odbieramy praktycznie wszystko. Zakres naszych usług obejmuje wywóz odpadów budowlanychwywóz odpadów pobudowlanych i ceramicznych, a także wszelkich bioodpadów i odpadów wielkogabarytowych, a więc również zużytych mebli oraz niesprawnego sprzętu RTV i AGD. Odpady z eternitu zawierającego rakotwórczy azbest odbieramy w inny, bezpieczny sposób i utylizujemy zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. 

Wynajem kontenerów Piła

Nasze kontenery można wynająć na przyjaznych, transparentnych zasadach. Oferujemy pojemniki o zróżnicowanej pojemności – od 1,7 aż do 33 m³, dzięki czemu nasze kontenery sprawdzają doskonale w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to remont mieszkania, wolnostojącego domu czy też plac budowy. W każdym przypadku pomagamy dobrać spersonalizowane, najwłaściwsze rozwiązania. Jak zamówić kontener? Wystarczy wybrać właściwy rozmiar i kliknąć w „Zamawiam” lub skontaktować się z nami telefonicznie. Zamówiony kontener dostarczamy zazwyczaj w ciągu kilku godzin. 

Kruszarnia gruzu i sprzedaż kruszywa Piła

Posiadamy własną kruszarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki której oferujemy kruszenie gruzu oraz kruszenie betonu. Przyjmujemy gruz betonowy i ceglany z rozbiórek i remontów (również w postaci zmieszanej), odpady ceramiczne, mieszane odpady z budowy i demontażu, elementy wyposażenia bez udziału substancji niebezpiecznych, odpady z remontów i rekonstrukcji dróg oraz czysty asfalt niezawierający smoły. Z pokruszonego gruzu otrzymujemy dzięki nowoczesnym technologiom przesiewania i rozdrabniania kruszywa budowlane, które oferujemy w przyjaznych cenach w trzech podstawowych frakcjach:

  • odsiewka: 0-4 mm,
  • kruszywo drobne: 4-31,5 mm,
  • kruszywo grube: 31,5-63 mm.

Dokładnie pokruszony i posortowany gruz o odpowiedniej grubości charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi i użytkowymi, dzięki czemu znajduje swoje zastosowanie przy budowie dróg i autostrad oraz obiektów inżynieryjnych, a także przy utwardzaniu i niwelacji terenu pod wielkopowierzchniowe inwestycje oraz utwardzaniu dróg gruntowych. Sprawdza się również doskonale jako podsypka pod kostkę brukową oraz pod rurociągi i inne instalacje podziemne. 

Dzięki kruszeniu gruzu i sprzedaży kruszywa nie marnujemy odpadów, które mogą być ponownie wykorzystane, przez co przyczyniamy się do ochrony środowiska i mamy na to papiery. Wszystkie procesy związane z kruszeniem i recyklingiem gruzu potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi, które świadczymy w firmie Gruz-Poz:
Wywóz bioodpadów Poznań
Wywóz gruzu Rokietnica
Wywóz gruzu Tarnowo Podgórne