WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Września

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi obejmujące wywóz gruzu oraz wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Odbieramy, wywozimy i utylizujemy wszystko oprócz odpadów medycznych i niebezpiecznych. Część gruzu i odpadów betonowych kruszymy i sprzedajemy w postaci kruszywa budowlanego w trzech najpopularniejszych frakcjach. Zajmujemy się również wynajmem specjalistycznych maszyn – koparek i ładowarek, które wynajmujemy w pakiecie z doświadczonym operatorem. Oprócz tego posiadamy nowoczesne zamiatarki uliczne, które pomagają utrzymać czystość na wybranych odcinkach miejskich arterii. Jeśli robisz porządki, budujesz lub remontujesz i masz problem z odpadami, skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy doskonale wyposażeni i konkurencyjni cenowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stosowne zezwolenia i niezbędne certyfikaty. Skontaktuj się, a my zadbamy o resztę.

Zapewniamy wywóz gruzu na terenie Wrześni i okolic. Odbieramy gruz ceglany, gruz betonowy oraz gruz zmieszany, który segregujemy i sortujemy w ekologiczny sposób. Posiadamy profesjonalne kontenery o zróżnicowanych pojemnościach i konstrukcji ułatwiającej załadunek, dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać praktycznie każdą ilość gruzu z każdego miejsca. Dobieramy optymalne pojemności i pomagamy oszacować koszty realizacji usługi. Przyjeżdżamy zawsze na czas i zostawiamy po sobie porządek.

Odbiór odpadów Września

Oprócz wywozu gruzu oferujemy również odbiór odpadów w kontenerach. Odbieramy praktycznie wszystko oprócz odpadów zawierających składniki zagrażające zdrowiu. Pełen zakres usługi obejmuje wywóz odpadów budowlanychwywóz odpadów pobudowlanych i ceramicznych, a także wszelkich bioodpadów i odpadów wielkogabarytowych, takich jak zużyte meble czy też niesprawny sprzęt RTV i AGD. Odpady z eternitu zawierającego rakotwórczy azbest odbieramy w inny, bezpieczny sposób i utylizujemy zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. 

Wynajem kontenerów Września

Wszystkim klientom potrzebującym profesjonalnego kontenera na odpady proponujemy wynajem na określony czas. Zapewniamy konkurencyjne ceny i pojemniki o zróżnicowanej pojemności – od 1,7 aż do 33 m³, co sprawia, że nasze kontenery przydają się w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to remont mieszkania, wolnostojącego domu czy też porządki na placu budowy. Jak zamówić kontener GruzPoz? Wystarczy wybrać właściwy rozmiar i kliknąć w „Zamawiam” lub skontaktować się z nami telefonicznie. Wybrany kontener dostarczamy zazwyczaj w ciągu kilku godzin od momentu złożenia zamówienia i ustawiamy go w wyznaczonym miejscu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą i pomocą w doborze najwłaściwszych rozwiązań. 

Kruszarnia gruzu i sprzedaż kruszywa Września

Kruszenie gruzu oraz kruszenie betonu realizujemy we własnej, doskonale wyposażonej kruszarni. Przyjmujemy gruz betonowy i ceglany z rozbiórek i remontów (również w postaci zmieszanej), odpady ceramiczne, mieszane odpady z budowy i demontażu, elementy wyposażenia niezawierające substancji niebezpiecznych, odpady z remontów i rekonstrukcji dróg oraz czysty asfalt bez domieszki smoły. Dzięki nowoczesnym technologiom przesiewania i rozdrabniania odpadów z pokruszonego gruzu otrzymujemy kruszywa budowlane, które oferujemy w przyjaznych cenach w trzech podstawowych frakcjach:

  • odsiewka: 0-4 mm,
  • kruszywo drobne: 4-31,5 mm,
  • kruszywo grube: 31,5-63 mm.

Posortowane kruszywo charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi i użytkowymi, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością i znajduje szerokie zastosowanie m.in. przy budowie dróg i autostrad oraz obiektów inżynieryjnych, a także przy utwardzaniu i niwelacji terenu pod wielkopowierzchniowe inwestycje oraz utwardzaniu dróg gruntowych. Kruszywo GruzPoz sprawdza się również doskonale jako podsypka pod kostkę brukową oraz pod zróżnicowane instalacje podziemne. 

Dzięki sprzedaży kruszywa nie marnujemy odpadów i przyczyniamy się do ochrony naturalnego środowiska. 

Sprawdź również nasze pozostałe usługi, które świadczymy w firmie Gruz-Poz:
Wywóz bioodpadów Poznań
Wywóz gruzu Buk
Wywóz gruzu Tarnowo Podgórne