WYWÓZ GRUZU I ODPADÓW POBUDOWLANYCH ZADZWOŃ:

530 307 010

Wywóz gruzu Poznań

Wywóz gruzu Poznań

Gruz budowlany stanowi współcześnie nie tylko produkt uboczny procesu remontowego bądź rozbiórkowego, ale również praktyczny materiał budowlany poddający się recyklingowi. Warto zwrócić uwagę również na fakt, iż funkcjonuje jego kilka rodzajów, które nie powinny być ze sobą mieszane. Jako firma GruzPoz, świadczymy usługi oparte o ten szczególny rodzaj materiału – pomożemy zarówno z wywozem gruzu Poznań, jak również w kruszeniu, odbiorze oraz sprzedaży. Wybierz współpracę z nami i zapomnij o problemach z odpadami budowlanymi!

Kompleksowy wywóz odpadów budowlanych i wywóz gruzu Poznań

Efektem ubocznym każdego procesu budowlanego jest gruz czysty lub zmieszany, który należy zutylizować. Ten szczególny rodzaj materiału nie może być oddany w ramach umowy na odbiór śmieci, w związku z czym podjęliśmy decyzję o świadczeniu kompleksowej usługi wywozu odpadów budowlanych Poznań! W ramach indywidualnej konsultacji szacujemy ilość odpadów oraz ich charakter, zgodnie z ogólnie przyjętą klasyfikacją. Odebrany materiał poddajemy procesowi recyklingu bądź utylizacji, na podstawie obowiązujących przepisów prawnych.

Decydując się na kompleksowy wywóz odpadów pobudowlanych Poznań przenosisz na nas całą odpowiedzialność związaną z tym rodzajem materiału. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak postępować z poszczególnym rodzajem gruzu, dzięki czemu współpraca z nami w każdym przypadku przebiega bezproblemowo. W ramach odbioru gruzu Poznań zapewniamy kontenery indywidualnie dopasowane do charakteru kruszywa, terminowe podstawienie pojemników wraz z wymianą, po ich zapełnieniu. W naszej rozbudowanej ofercie posiadamy kilka wariantów, dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji. Wywóz odpadów Poznań realizujemy w oparciu o ustalony wcześniej plan wywozu, podstawiamy kontener w wybrane miejsce i odbieramy go zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Kontenery na gruz Poznań dopasowane do rodzaju Twojego gruzu!

Jeżeli chodzi o gruz czysty, podobnie jak w przypadku wielu innych materiałów, wyróżniamy jego kilka rodzajów:

 • gruz betonowy
 • gruz ceglany
 • ceramika
 • ziemia

Ten rodzaj kruszywa nie powinien być mieszany z tzw. gruzem mieszanym, zanieczyszczonym oraz innymi odpadami budowlanymi powstającymi w procesie budowy. Jako specjaliści w tym zakresie mamy zaszczyt zaoferować wynajem kontenerów na gruz Poznań o pojemności, która w prywatnych inwestycjach waha się zazwyczaj od 3 do 7 m3. Najczęściej wybieranymi egzemplarzami z naszego asortymentu są tzw. kontenery hakowe, umożliwiające transport na podwoziu samochodu, po uprzednim zaczepieniu liny, jednak w ofercie posiadamy także szereg innych, dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji.
W ofercie firmy Gruz-Poz znajdą Państwo różne pojemności kontenerów na odpady, dzięki temu mogą Państwo dopasować wielkość kontenera do ilości odpadów czekających na utylizację. Dostępne kontenery na odpady w Poznaniu i okolicach:

 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 1,7 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 2,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 3,7 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 4,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 6,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 8,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 10,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 12,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 14,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 15,0 m3
 • Wywóz gruzu Poznań – Kontener na gruz Poznań – 33,0 m3

Oprócz wynajmu wyżej wspomnianego pojemnika, umożliwiamy również odbiór odpadów w kontenerach Poznań oraz ich utylizację w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu! Działamy zarówno z tzw. gruzem czystym, jak również ze zmieszanym, który nie stanowić będzie problemu dla naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Kruszenie i wywóz gruzu Poznań

W ramach naszej działalności świadczymy również specjalistyczną usługę kruszarnia gruzu Poznań, w ramach której uzyskasz materiał przydatny w dalszym procesie budowy! Otrzymane kruszywo w znaczny sposób ogranicza koszty realizacji prac ziemnych, dzięki spełnianiu funkcji materiału utwardzającego, podbudowy, a także nawierzchni dróg dojazdowych. Kruszenie gruzu Poznań to także rozwiązanie ekologiczne, ponownie wykorzystujące odpady budowlane. Decydując się na współprace z nami w tym zakresie masz gwarancję prawidłowo wykonanej pracy i rozsądnej ceny w porównaniu z innymi firmami. W kruszarni betonu Poznań wykonujemy zlecenia zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak również biznesowych, przygotowując spersonalizowaną ofertę na podstawie m.in. ilości i charakteru materiału.

Jeżeli poszukujesz usługi kruszenia betonu w Poznaniu postaw na sprawdzone rozwiązania i najwyższe standardy na rynku!

Sprzedaj kruszywo po okazyjnej cenie

W ramach naszej działalności świadczymy także usługę sprzedaż kruszywa Poznań, który po uprzednim procesie kruszenia stanowi doskonały materiał w dalszym procesie budowy. Na rynku wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami oraz spersonalizowanym podejściem do każdego Klienta. Decydując się na sprzedaż tłucznia Poznań w naszej firmie masz okazję nie tylko zarobić określoną sumę pieniędzy, ale również pozbyć się uciążliwego odpadu pobudowlanego.